Години психолога

Збірка терапевтичних аудіоказок на допомогу батькам

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога запропоновано відеоматеріали із авторськими казками. Завдяки цікавим сюжетам та яскравим ілюстраціям можна навчити дитину правилам поведінки та пояснити що добре, а що погано.

Авторські аудіоказки українською

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога запропоновано до прослуховування авторські аудіоказки та розміщено рекомендації як разом із дитиною слухати аудіоказки, обговорювати та допомогти дитині зрозуміти їх зміст.

Пісня “Я і ти”

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога розміщено руханку, яка є покроковим механізмом для повернення контролю і опанування себе.

Відео матеріали: вправи для дітей, які перебувають у стресовій ситуації, для зняття психоемоційного напруження

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога розміщено вправи, нейропсихологічні ігри та гімнастика для очей.

Психологічна підтримка дитини під час війни

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога розміщено вправи для дітей, які перебувають в стресовій ситуації та аудіоказка, яка грунтується на психологічних техніках для повного розслаблення перед сном.

Аудіоказки українською

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога розміщено рекомендації як разом із дитиною слухати аудіоказки, переписувати їх та придумувати продовження.

Прості прийоми, яким треба навчити дитину, для покращення її емоційного стану під час стресу

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога розміщено рекомендації як навчити дітей регулювати рівень стресу, відновлюватися після виснаження від стресу.

Робочий зошит «Екіпаж Кіп справляється зі своїми турботами»

В блозі практичного психолога ЗДО №87 в розділі Години психолога  розміщено робочий зошит, який розрахований на дітей 4-9 років. Вони можуть працювати самостійно або разом із дорослим. Оповідання та вправи дають можливість дітям задуматися над власними почуттями. Дорослий слухає та допомагає розпізнавати почуття, викликані переживаннями або переляком. Подумайте разом, як би ви могли обговорити переживання або страхи, та спробуйте придумати, як допомогти собі та іншим почуватися краще. Дитині необхідно зрозуміти, що всі почуття важливі та про них можна говорити.