19 трав. 2023

До уваги батьків!

Корисні посилання для розвивальної взаємодії батьків з дітьми
18 трав. 2023

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.
16 трав. 2023

Пес Патрон та його правило

На YouTube каналі Patron The Dog вийшов шостий епізод мультсеріалу «Пес Патрон»
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Цей день було затверджене 15 травня 1994 року за ініціативою ООН
13 трав. 2023

Вітання до Дня матері

Напередодні Дня Матері уся освітянська родина ДНЗ №87 вітає Матусь з цим прекрасним святом!
10 трав. 2023

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей, стартувала в місті Харкові!

Мер міста запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
10 трав. 2023

Всесвітній день руху для здоров’я (World Move for Health)

Важливо щороку відзначати День руху за здоров’я, щоб пропагувати фізичну активність як важливу для здоров’я та добробуту.
9 трав. 2023

День Європи

Цьогоріч Україна разом з країнами ЄС відзначає День Європи — свято на знак миру та єдності на континенті.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.
5 трав. 2023

Всесвітній день гігієни рук