11 серп. 2023

До уваги батьків!

Як навчити дитину захоплюватись читанням книжок?
9 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
7 серп. 2023

До уваги батьків!

Подбайте про безпеку дітей під час літніх канікул — розкажіть їм правила безпеки на воді
5 серп. 2023

«ВзаємоДія»

«ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
3 серп. 2023

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили. З нагоди Дня міста пропонуємо взяти участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
2 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
31 лип. 2023

Липневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Міністерство освіти і науки інформує, що в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» вийшов липневий випуск дайджесту: «Ініціатива ДоШкіллЯ»!
29 лип. 2023

До уваги батьків!

Подбайте про безпеку дітей під час літніх канікул — покажіть їм "Пригоди без шкоди: правила мінної безпеки"
28 лип. 2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.
27 лип. 2023

Всеукраїнський вебінар із експертами МОН, УІРО "Як успішно розпочати новий навчальний рік"

Участь завідувача ЗДО 87 Шевандіної О.О.