5 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.
5 лип. 2023

"Вартові безпеки”

Книжка-пригода, яка навчає дітей правил безпеки вдома під час війни
3 лип. 2023

Поради щодо піклування про дитину під час війни

Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. У цій брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини. Бережіть себе та своїх близьких!
2 лип. 2023

Як вберегтись від кишкових інфекцій в умовах літа і війни – поради МОЗ

У зв'язку зі зростанням ризику зараження гострими кишковими інфекціями Міністерство охорони здоров'я України надало рекомендації щодо профілактики таких хвороб.
30 черв. 2023

КІР: швидкий і небезпечний. Як захистити себе і дитину

Усі діти та дорослі, які не отримали щеплення, під загрозою. Хвороба небезпечна для всіх не вакцинованих дітей та дорослих.
28 черв. 2023

День Конституції України

День Конституції України нагадує нам, що кожен громадянин має право на гідне життя, свободу слова та вільний розвиток. Тож оберігаймо її, як і нашу незалежність. Адже вони нероздільні, як схід та захід, південь, північ та центр нашої прекрасної, дуже молодої, але водночас неймовірно сильної та перспективної Батьківщини.
26 черв. 2023

Патріотичний кейс дошкілля України

До Дня Конституції України командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» підготовлено патріотичний кейс для педагогів дошкільної освіти.
25 черв. 2023

Оздоровлення дітей влітку

Літо – найсприятливіший час для зміцнення здоров’я та загартування. Саме влітку сонце, повітря та вода найефективніше впливають на дитячий організм
22 черв. 2023

Підтримай дитину

Педагоги та дитячі психологи створили проект «Підтримай дитину», який був не лише підтриманий Міністерством освіти і науки України, але і зарекомендував себе з перших днів війни як надійна підтримка для тих, хто дбає про дітей.
20 черв. 2023

Загальні збори на платформі Zоом

Щорічне звітування керівника Шевандіної О.О. про діяльність за 2022/2023 навчальний рік