19 квіт. 2016

Екологічне виховання дітей

У куточку природи діти беруть активну участь по догляду за рослинами.
12 квіт. 2016

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня все людство святкує Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людей до пізнання нових знань. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.
8 квіт. 2016

8 квітня 2016 року на базі ДНЗ № 136 проведений ІІ тур ІІ етапу районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики». Переможеці І туру ІІ етапу взяли участь у номінаціях «Юний математик», «Юний природознавець» та «Юний мовознавець».
1 квіт. 2016

Вітаємо!

Вітаємо переможця та учасників I туру II етапу районного конкурсу "Чомусики".
17 бер. 2016

Контактні телефони установ та організацій Київського району, а також офіційні телефони довіри

організацій, які надають кваліфіковану допомогу щодо захисту прав дітей, до яких можуть звернутися батьки та особи, що їх замінюють, для вирішення питань, які не входять в компетенцію навчального закладу та управління освіти
4 бер. 2016

Шановні батьки!

У зв'язку зі святкуванням Міжнародного жіночого дня 8 Березня, дошкільний заклад НЕ ПРАЦЮЄ 07.03 та 08.03.2016.
4 бер. 2016

Зі святом 8 березня!

Щиро вітаємо всіх представниць прекрасної статі зі святом!
25 лют. 2016

"Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників"

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання п.8 частини 1.1 "Модернізація змісту та підвищення якості дошкільної освіти" підрозділу 1 "Дошкільна освіта" обласної програми розвитку освіти "Новий освітній простір Харуівщини" на 2014-2018 роки, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2016 роки проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області.
25 лют. 2016

Відкрито нові рахунки для надходження доходів

На виконання наказу МФУ від 30.12.2015 року № 1244 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» з 22 лютого 2016 року були відкриті нові рахунки для надходження доходів у розрізі кодів класифікації доходів бюджету:
4 лют. 2016

До уваги батьків!

Нові грошові норми харчування у дитячих садах.