Урочисте підняття прапора!

Сьогодні, з нагоди Дня Державного прапора України, в дошкільному закладі був урочисто піднятий прапор в присутності дітей та батьків.
23 серп. 2016

Вітаємо з Днем міста Харкова!

Вся історія нашого міста нерозривно пов'язана з її багатовіковим літописом. І сьогодні Харків - місто розквіту, коли живий зв'язок минулого і сьогодення об'єднує покоління.
23 серп. 2016

З Днем державного прапора Украъни!

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.
15 серп. 2016

Ремонтні роботи

З 06.06.2016 року по 04.07.2016 року в дошкільному навчальному закладі №87 були проведені ремонтні роботи.
11 серп. 2016

Звітування керівника!

Шановні батьки! Запрошуємо вас на загальні збори (конференцію) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості 25.08.2016 о 17.00 де відбудеться звітування керівника дошкільного навчального закладу.
11 серп. 2016

Пам’ятка для населення щодо профілактики гострих кишкових інфекцій, які розповсюджуються водним шляхом

З настанням теплої пори року зростає загроза розповсюдження гострих кишкових інфекції, таких як гастроентероколіти, дизентерія, сальмонельоз, холера, черевний тиф, харчові токсикоінфекції та інші. Свою назву вони отримали тому, що мікроорганізми, які викликають захворювання, перебувають здебільшого у кишківнику людини, звідки виділяються у зовнішнє середовище, а потім із забрудненою водою або їжею потрапляють до травного тракту здорової людини, що призводить до появи нових захворювань.
3 серп. 2016

Щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

Інститутом модернізації змісту освіти МОНУ розроблені методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.
28 лип. 2016

Спортивна розвага"Сюрпризіада"

Для дітей старшого дошкільного віку
8 лип. 2016

День родини

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
28 черв. 2016

Вітаємо з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України.