14 лют. 2023

Районний онлайн-вебінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти Київського району Харківської міської ради

Участь практичного психолога Глібової Н.В.
13 лют. 2023

Поради, як говорити з дітьми про безпеку онлайн

Поради та ресурси, які допоможуть освітянам та батькам ефективно спілкуватися з дітьми щодо інтернет-безпеки
11 лют. 2023

«5 овочів на день» - Зимовий набір

9 лют. 2023

Другий епізод мультсеріалу про знаменитого Патрона

"Агент під прикриттям"
6 лют. 2023

Навчаємося без кордонів

Основними цілями проєкту є забезпечення психологічної підтримки дітям та їхнім сім’ям за допомогою різних активностей та доступності освітнього процесу.
2 лют. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року

Інформ-реліз
29 січ. 2023

День пам’яті героїв Крут

У 1918 році саме там відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
27 січ. 2023

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту має нагадати всім тиранам і агресорам сьогоднішнього світу про небезпечність і наслідки їхніх дій, у тому числі персонально для них.
26 січ. 2023

Всесвітній день екологічної освіти

26 січня - День екологічної освіти
24 січ. 2023

Міжнародний день освіти

Міжнародним днем освіти проголошене 24 січня. Освіта – це не просто можливість, а право кожної людини. Всі люди на Землі повинні мати можливість на отримання цього суспільного блага, а відповідальність за надання такої можливості лежить на державі та державних структурах.