До уваги батьків!

20 лют. 2024
На базі приміщень Харківського метрополітену запрацював "Метросадок" для дітей старшого дошкільного віку.

У Харкові з початку 2024 року працює метросадок.

На п'ятьох станціях Харківського метрополітену з січня працює метросадок.

Нині 656 заявок надійшло на зарахування до підземного дитсадка — це чверть від дітей старшого дошкільного віку, які перебувають у Харкові, розповів заступник директора департаменту освіти міськради Валерій Шепель. З них 400 вже навчаються у метро.

"Сформували 41 групу. В одній групі — 18-20 учнів. Дитсадок можуть відвідувати діти 5-6 років, які з 1 вересня підуть до шкіл. Вони перебувають на станціях у дві зміни: з 10:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00. За цей час діти відвідують три навчальні заняття по пів години. Є вихователі, психолог, медичні працівники", — сказав заступник директора департаменту.

Метросадок працює у суботу та неділю. Одна дитина відвідує заняття один раз на тиждень. Усього дитсадок може вмістити близько 1000 дітей.

Щоб потрапити до метросадка, необхідно звернутися до вихователя дитини та написати заяву, розказав Шепель.

"Заяви організовано передаються, вихователі сконтактуються з батьками. Для того, щоб дитина могла відвідувати садок в метро, потрібен також весь комплекс щеплень", — уточнив Валерій Шепель.