Поради психологів

30 квіт. 2023
За статистикою понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу

За статистикою
- 70% українців відчували останнім часом стрес або сильну знервованість,
- понад 90% мали хоча б один із симптомів тривожного розладу,
- 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень.

Проте лише 2% українців звертаються по психологічну допомогу.
У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що ініційована Оленою Зеленською, створено спеціальну сторінку howareu.com
Там ви знайдете:
  • техніки самодопомоги під час стресу,
  • контакти гарячих ліній психологічної допомоги,
  • корисні поради для піклування про ментальне здоров'я.

Здорова психіка, бажання та сили жити – це та особиста перемога, яка потрібна кожному українцю не менше, ніж велика спільна перемога над ворогом. Щоб у відповідь на чергове «Ти як?» кожен у країні міг щиро сказати: «Я – дуже добре!».

Більше цікавих і корисних порад щодо психологічної допомоги та емоційної підтримки всіх учасників освітнього процеса в умовах воєнного стану ви знайдете в Telegram-каналі практичного психолога нашого закладу "Дитячий психолог онлайн".