Доброта, що бʼє рекорди!

25 бер. 2024
Разом з дітьми і педагогами — було встановлено Національний рекорд України!

Доброта, що бʼє рекорди! Разом з українськими дітьми і педагогами — встановлено Національний рекорд України!
21 березня 2024 року, Фонд допомоги безпритульним тваринам Happypaw_fundотримав офіційне підтвердження від Національного Реєстру Рекордів України про встановлення рекорду «Найбільша кількість занять доброти» — 1865 закладів дошкільної освіти та 7205 занять доброти.
Ця подія відбулася в рамках ІІІ Міжнародного заняття доброти, яке проходило за нашої ініціативи у закладах дошкільної освіти України та світу з 26 лютого по 1 березня 2024 року.
#ЗДО87_Харків отримав сертифікат за участь у "ІІІ Міжнародному занятті доброти". У рамках цього заходу заняття доброти провели вихователі Жучкова О.М. та Єрьоміна Н.Я.