Участь ЗДО №87 у «ІІІ Міжнародному занятті доброти»

28 лют. 2024
Фотозвіт. Онлайн "Заняття доброти"

Сьогодні Єрьоміна Наталія Яківна, вихователь закладу дошкільної освіти № 87, у рамках "ІІІ Міжнародного заняття доброти", провела онлайн "Заняття доброти" для дітей старшої групи. Під час заняття до дітей завітала дівчинка Добринка та розповіла малятам, яких добрих справ чекають від нас котики та собачки. Також під час заняття діти з вихователем пригадали казкових персонажів, що робили добрі справи для тварин. Наприкінці заняття вихователь разом з малятами виготовили  "Серденька", як символ любові та піклування про тварин.

#заняття_доброти2024 #happypaw

Додатково Наталія Яківна прийняла участь у флешмобі "Щасливі лапки" до Заняття доброти. Вона підготувала та передала дітям браслети і емблеми "Щасливі лапки", які будуть нагадувати малятам про тварин, що потребують нашої підтримки.

#заняття_доброти2024 #happypaw #щасливілапки