Участь завідувача ЗДО 87 Шевандіної О.О.

18 січ. 2024
Вебінар «Організація безпечного освітнього середовища в ЗДО»

Відповідно до співпраці Міністерства освіти і науки України з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) у рамках ініціативи "Спільно до навчання", для реалізації проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні" відбувся онлайн захід.

Проєкт реалізує Всеукраїнська громадська організація "Асоціація працівників дошкільної освіти". Регіональний координатор/тренер Харківської області Нечай Олена Миколаївна.

У рамках проєкту 18 січня 2024 року з 13.00-15.00 пройшов вебінар "Організація безпечного освітнього середовища в ЗДО" для керівників ЗДО, в якому взяли участь керівники закладів дошкільної освіти Київського району.

Під час проведення вебінару було висвітлено актуальні питання щодо створення безпечних умов у закладах дошкільної освіти та забезпечення дітей якісними освітніми послугами в умовах воєнного стану. Надано практичні поради для організації дистанційної освіти у ЗДО.