До уваги батьків та педагогів

8 січ. 2024
Зниження тривожності, розвиток навичок адаптації та стресостійкості дітей "25 чудових занять з дітьми"

"25 чудових занять з дітьми"

Для дітей віком від 3-х років

Рене Джейн, сертифікований тренер особистісного зростання і магістр в галузі прикладної позитивної психології, спеціалізується на розвитку навичок адаптації та стресостійкості дітей і дорослих. Вона перетворює науково обґрунтовані концепції, в ігрові техніки, які легко застосувати на практиці.

Рене є автором унікальної терапії дитячої тривожності, яка була реалізована у форматі короткометражних мультфільмів. Вона об’єднала найбільш дієві на її погляд технології з адаптації в одній статті. Деякі з них нам давно відомі, але забуті, якісь абсолютно нові, з розряду тих, які так і хочеться випробувати. Сподіваємося, ви знайдете в цьому списку те, що підійде саме вашій дитині.

Матеріали розміщено в блозі практичного психолога ЗДО №87