Допомога дітям дошкільного віку після травмуючих подій

6 вер. 2023
Що робити, якщо в поведінці дитини домінує безпорадність і пасивність? Або дитина не може спати насамоті і просинається вночі із криком?

Малі діти знають, що не можуть захистить себе самі. Коли стається лихо, вони почувають себе ще більш безпорадними. Вони хочуть бути впевненими, що батьки можуть їх захистити. Діти можуть виражати це незвичайно тихою або нервовою поведінкою.

Що робити, якщо в поведінці дитини домінує безпорадність і пасивність?

Що робити, якщо ваша дитина має труднощі зі сном, не хоче йти до ліжка, не хоче спати на самоті або просинається вночі із криком?

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ АБО СКАЗАТИ БАТЬКИ?

Із детальними рекомендаціями, щодо вирішення цих труднощів, запрошуємо ознайомитися в блозі практичного психолога ЗДО №87