На площі у Харкові чотири дні безкоштовно вакцинуватимуть усіх бажаючих

25 квіт. 2023
Стартував Всесвітній тиждень імунізації

У понеділок, 24 квітня, стартував Всесвітній тиждень імунізації. З цієї нагоди у Харкові на дитячих точках «Спільно» ЮНІСЕФ з 27 по 30 квітня відбуватимуться інтерактивні заходи для школярів та всіх бажаючих.

Основна мета заходу – нагадати про важливість дотримання календаря профілактичних щеплень та пояснити дітям, як вакцини навчають організм захищатися від інфекцій, пише Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

У програмі — пізнавальна вікторина про здоров'я та його захист, мегарозмальовка, яскрава фотозона та подарунки. Також на заході діти та дорослі зможуть безкоштовно вакцинуватись від небезпечних хвороб.

Вакцинальні бригади працюватимуть з 27 по 30 квітня з 12:00 до 17:00 на площі Привокзальній, 1. 27 та 28 квітня на локації чекають організовані шкільні колективи, а 29 та 30 квітня – усіх охочих.

«Зробити щеплення малюкам можна лише за наявності свідоцтва про народження та посвідчення особи одного з батьків чи опікуна», — уточнили у центрі.

Заходи без можливості вакцинуватимуться щодня на станціях метро «Метробудівників», «Героїв Праці», «23 Серпня» та «Перемога». Початок – о 14:00.