Онлайн-семінар для слухачів Школи кадрового резерву

28 лют. 2023
Участь вихователя Назаренко М.Б. у засіданні Школи кадрового резерву

28 лютого 2023 року відбувся онлайн-семінар для слухачів Школи кадрового резерву управлінців закладів освіти Київського району за темою «Профілактика професійного вигоряння в умовах воєнного стану».

Методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Коваленко Т.М. ознайомила учасників семінару з основними завданнями керівника закладу освіти щодо профілактики професійного вигоряння в умовах воєнного стану.

У ході роботи учасники семінару розширили свої знання щодо ознак та стадій емоційного вигоряння, форм та можливостей підтримки педагогів, відпрацювали прийоми та методи покращення внутрішнього стану, стабілізували власні емоції,оцінили свій внутрішній баланс та визначили емоційний ресурс для підвищення професійної мотивації.

Учасники семінару отримали інформацію, необхідну для актуалізації теоретичних знань з метою подальшого розвитку та удосконалення управлінської компетентності.