Наш садочок

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

"дОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 87

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №87 Харківської міської ради заснований у 1968 році. Розташований він у мальовничому районі неподалік Журавлівського гідропарку. В своїй діяльності дошкільний заклад керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими нормативно – правовими документами та власним статутом.

Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування особистості дитини, її всебічний розвиток, набуття дитиною життєвих компетентностей та готовності продовжувати освіту. Зміст роботи дошкільного закладу визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за державною базовою програмою.

Дошкільний навчальний заклад є загальнорозвиваючим закладом, в якому здобувають освіту діти від двох до шести (семи) років. Дошкільний заклад працює п’ять днів на тиждень, вихідні – субота, неділя. Режим роботи з 8 години ранку до 17 години, чергові групи з 7 години ранку до 19 години.

Приміщення закладу не типове, розраховане на 85 місць. Станом на 01.09.2023  в дошкільному закладі виховуються та навчаються 103 дитини. Функціонують 5 груп: одна  для дітей раннього віку (від двох до трьох років) і чотири для дітей дошкільного віку.

Групи комплектуються за віковими ознаками.

Навчально – виховний процес в усіх групах відбувається державною мовою.

Безпосереднім керівником закладу є завідувач - Шевандіна Ольга Олександрівна.
  В закладі працюють досвідчені педагоги, які мають великий стаж роботи та спеціальну освіту: вихователі, практичний психолог, музичний керівник. У дошкільному закладі створені умови для повноцінного розвитку дітей. До послуг малечі затишні групові кімнати з сучасним предметно – ігровим середовищем, музична зала.

Прогулянки проходять на просторих ігрових майданчиках з достатньою кількістю малих архітектурних форм.

Перебуваючи в дошкільному закладі, малюки отримують належне медичне обслуговування, повноцінне харчування.