Освітня діяльність

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Освітня система ЗДО – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання та розвитку дошкільника. У дошкільному закладі відбувається моральне становлення вихованців, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Напрямки освітньої діяльності:

- патріотичне;

- правове;

- моральне;

- художньо-естетичне;

- трудове;

- фізичне;

- екологічне.

РІЧНІ ЗАВДАННЯ НА 2023/2024  НАВЧАЛЬНИЙ РІК:
Створити максимально безпечні умови для вихованців на період режиму воєнного стану в Україні. Продовжувати роз’яснювальну роботу серед педагогів, батьків та здобувачів освіти про безпечну поведінку в умовах війни.
Продовжити поглиблену роботу з педагогами щодо оволодіння засобами новітніх комп`ютерних технологій, алгоритмом та інструментами їх використання в освітньому процесі ЗДО.
Розширювати знання дошкільників щодо особливостей життя й побуту українців, їхніх звичаїв і традицій за допомогою творів народної творчості, формувати якісний рівень національно - патріотичного виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності.

Упродовж 2023/2024 навчального року освітньо-виховна діяльність здійснюється відповідно до вимог основних нормативно-правових документів, Базового компонента дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»

Реалізація варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти здійснюється через організацію роботи за наступними парціальними програмами:

«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. Лохвицька Л. В.)

ПЛАН РОБОТИ ДНЗ № 87 НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА НА 2023/2024 НАВЧАЛЬРНИЙ РІК