Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №87 Харківської міської ради"

Дистанційна освіта на Класній оцінці

Освітня діяльність

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Освітня система ЗДО – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання та розвитку дошкільника. У дошкільному закладі відбувається моральне становлення вихованців, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Напрямки освітньої діяльності:

- патріотичне;

- правове;

- моральне;

- художньо-естетичне;

- трудове;

- фізичне;

- екологічне.

Пріоритетні завдання у роботі дошкільного закладу на 2020/2021 навчальний рік є:

1. Активізувати роботу щодо формування логіко-математичної компетентності та інженерного мислення у дітей дошкільного віку.

2. Продовжити роботу щодо створення сучасного предметно-розвивального середовища, як умови формування оздоровчих навичок та навичок безпечної поведінки у дошкільників.

3. Удосконалити роботу з формування зв’язного мовлення вихованців закладу шляхом використання зразків усної народної творчості.

Упродовж 2020/2021 навчального року освітньо-виховна діяльність здійснюється відповідно до вимог основних нормативно-правових документів, Базового компонента дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»; «Впевнений старт», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Реалізація варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти здійснюється через організацію роботи за наступними парціальними програмами:

- «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.: Каплуновська О.М., Кичата І. І., Палець Ю. М.);

«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. Лохвицька Л. В.)