Всесвітній день здоров'я

7 квіт. 2021
В усіх вікових групах пройшли заходи

07 квітня 2021 роук у закладі дошкільної освіти № 87 пройшли різноманітні заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров'я! Педагоги у цікавій формі розповіли дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв'язок між харчуванням та станом здоров'я, профілактику коронавірусної хвороби (COVID-19). Для закріплення отриманих знань для дітей організовані інтелектуальні вікторини, фізкультурні розваги тощо.

З батьками проведені консультації, бесіди щодо традиційних і нетрадиційних способів оздоровлення дошкільників, активного способу життя вихованців, профілактики дитячих захворювань тощо.