Участь практичного психолога Глібової Н.В.

23 квіт. 2024
Районний онлайн Форум до Всеукраїнського дня практичного психолога

23 квітня 2024 року на платформі Zoom відбувся районний онлайн Форум до Всеукраїнського дня практичного психолога.

Практичні психологи психологи закладів дошкільної та загальної середньої освіти обмінювалися практичним досвідом щодо різноманітних форм та методів роботи з учасниками освітнього процесу розвитку стресостійкості, відчуття власної унікальності, використання різних технік стабілізації, відпрацювали правила підтримки психічного здоров'я в учнів, поділилися напрацюваннями у веденні власного блогу, у використанні арт-методів в роботі з дітьми, розширили знання щодо форм та методів підвищення психологічної компетентності в учасників освітнього процесу.

Практичний психолог ЗДО №87 Глібова Н.В. виступила із доповіддю на тему: ""Створення, систематизація та ведення блогу практичного психолога ЗДО. Особистий досвід".